19 grudnia 2015

tęczowy bąbelek


*
W dzieciństwie obserwując zaangażowanie dorosłych myślałam o tak funkcjonującym świecie...każdy zajmuje się sobą i swoją najbliższą rodziną i swoim domem....z tak stworzonych małych światów z miłości powstaje ładny świat, jak z puzzli Potem powracająca fala i znów...acz równolegle część aktywności była podporządkowana służbie pomagania i ulepszania, która budowała wewnętrzny wizerunek: być potrzebnym a więc wartościowym a wiec zasługującym na... Chytrość ludzkiego rozumku kontrolującego w masce pomagania Znakomite narzędzie!!!

Wszystko ma swoje "miejsce i czas"

Wybieram inaczej. Wracam do tworzenia rzeczywistości z głębokiej pasji Cóż z tego, że dla umysłu jest niejasno w tej sprawie. Przyzwalanie i oddech wystarczają Prostota praktyki uwalniającego wszelakie potencjały istnienia Każde JAm jest jak tęczowy bąbelek lśniący w świetlistej świadomości Wszystko jest we właściwym porządku Uwielbiam towarzyszące temu błogie uczucie, że nawet nie ma potrzeby o tym pisać, i  hasanie w słońcu i zrozumienie, że najcudowniejszym darem jest otwartość i opiekowanie się sobą.


 Dal centro della mia vita venne una grande fontana... con amore. Tutti. Per sempre. Dovunque._______________________________
poziomka mea
ilustracje google

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

dziękuję

linkWithin

Related Posts with Thumbnails