O mnie...

Mój Czytelniku

W tym tutaj miejscu, w codziennym doświadczeniu tajemnicy życia, będę pisywać i dopisywać o sobie, kim nie jestem i kim jestem zarazem.
Na etykiety przyjdzie czas. Póki co, witam serdecznie i zapraszam do lektury, namysłu, i co najważniejsze, życzę satysfakcji z tego spotkania oraz dobrego czasu.

***

Ave Mea Via jest materialnym odzwierciedleniem procesu duchowego, jaki wydarza się w pracowni mojej duszy. Nazywam go projektem 'zawodowym' porządkującym i scalającym moje dotychczasowe doświadczenia i spływającą wiedzę w strukturę, która staje się narzędziem i zapleczem pracy. Dotychczas dzieliłam się systematycznie przemyśleniami podczas rozmów z siostrą, z przyjaciółką, regularnie pisywałam maile i 'ewoluowałam' na bieżąco na granicy wiedzy, pragnienia i praktycznego życia codziennego. Postanowiłam ten aspekt aktywności podsumować i otworzyć, ot, wirtualny notatnik dla każdego, kto ma potrzebę i ochotę na taką właśnie inspirację.
Czuje się trochę jak podróżnik po terytorium, gdzie jest swojsko, dobrze, a gdzie jednocześnie obowiązują nieznane mi zasady poruszania się, na dodatek nie znam języka. 

Czy wiesz, że w niektórych częściach Grecji (niezwykły, magiczny kraj Europy) wszystko jest opisywane cyrylicą? To jest dopiero przygoda i wyzwanie!

Moje samopoczucie w wirtualnej przestrzeni tego bloga dzieje się mniej więcej w ten deseń: jest jak nieodparte i upragnione błądzenie w ciemnościach, pośród wielu niewiadomych, bo już wiem CO, lecz nie znam JAK, chce jednak zrobić to, co mi podpowiada intuicja (albo chytre ego) i podążać za pierwotną myślą budowania.

Pewien porządek pisaniu nadawać będzie lektura, jako podstawowa inspiracja dla przemyśleń, i projektów. Wartością dodaną jest moja wrażliwość i umiejętność osadzenia nabywanej wiedzy w kontekście doświadczeń codziennego życia oraz prezentacja podejmowanych zadań.

***


W pracowni duszy wydarza się inspirujący dialog świata wewnętrznego z zewnętrznym.


*

linkWithin

Related Posts with Thumbnails