08 lipca 2010

gwiazdka z wody

*

*
Fenomen kształtów kryształów wody zamrożonej przez Masaru Emoto w -5 stopniach Celsjusza wiąże się z częstotliwością energii, która płynie 'z zewnątrz' i, z którą synchronizują jej cząsteczki będące w nieustannym ruchu.
Elastyczne struktury cząsteczek wody rezonują z otoczeniem tak, że możemy przekonać się, w jaki sposób nasze słowa kształtują rzeczywistość, i że nasze myśli, intencje mają stwórczą moc.
Woda reaguje na wszelkie przejawy świadomości różnorodnością kształtów i zniekształceń kryształów w zależności od energii, jakie niosą intencje zawarte w słowach: "Dziękuję", "Kocham Cię", "Nie znoszę Cię"... - możemy je traktować jak wiadomości pisane sympatycznym atramentem.
Naukowe doświadczenia opisane w książce "Tajemnice wody" prowadzą do konkluzji na temat naszej ziemskiej rzeczywistości; jeśli nasze ciała składają się z ok.70-90% z wody i, jeśli woda rezonuje z nasza intencjonalnością zawartą w myślach, słowach, działaniu, to pojawia się zagadnienie: co nasze myśli, emocje robią z nami?
No właśnie! Co możemy zrobić z tym fenomenalnym odkryciem? Co możemy stworzyć dla siebie, dla innych, dobrego?

kryształy wody

w sąsiedztwie kwitnącej wiśni2 komentarze:

  1. jestem pod ogromnym wrażeniem "inności" wszystkiego co piszesz. Jest tam tyle duchowości, której mi tak bardzo brak. Jednak czytając to wszystko, pojawiają się fajne przemyślenia i spostrzeżenia. To zupełnie nowe doświadczenia, które są Twoim właśnie udziałem - DZIĘKUJE.

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuję za miłe słowa, życzę Tobie dobrego dnia i zapraszam do mojego świata
    :)

    OdpowiedzUsuń

dziękuję

linkWithin

Related Posts with Thumbnails