13 stycznia 2008

Odnowa - Świadomie Kieruj Swoim Życiem


Miesięcznik ODNOWA - Świadomie Kieruj Swoim Życiem

*

Powiat piaseczyński, dn. 2007-12-01

Mam wielką przyjemność i zaszczyt przedstawić Państwu nowy na rynku wydawniczym Miesięcznik o nowatorskim, ciekawym zakresie tematycznym, pod tytułem: Odnowa. Świadomie kieruj swoim życiem. Wydawcą i Redaktor Naczelną nowego projektu jest Jadwiga Sztabińska-Woźniak. Zespół redakcyjny tworzą: Jolanta Bugaj, Leokadia Donhöffner, Krystyna Kanecka, Anna Stefańska. Projekt i opracowanie graficzne wykonała Kamila Baturo. Reklamą zajmuje się Lidia Kołakowska, promocją Anna Pasławska- Mioduszewska.


Miesięcznik ODNOWA Świadomie Kieruj Swoim Życiem

ODNOWA to miesięcznik z zakresu psychologii pozytywnej i rozwoju osobistego, o charakterze poradniczym, przedstawiający sposoby wykorzystywania umysłu i techniki, które prowadzą do osiągnięcia lepszej jakości życia. Jest kierowany do osób, które chcą w pełni świadomie kierować swoim życiem, dokonywać pozytywnych zmian, nauczyć się równowagi między życiem zawodowym i prywatnym, opanować umiejętność wyznaczania celów i ich osiągania. OdNowa Świadomie Kieruj Swoim Życiem.

Kilka słów o działach miesięcznika OnNowa:

Magia Myśli temat przewodni numeru zawierający elementy tekstu poradniczego, przykładowego i ćwiczeń (może łączyć elementy z kilku działów lub być szerszym opracowaniem jednego zagadnienia z konkretnego działu).
Umysł i Osobowość tematyka dotycząca sposobów myślenia, działania umysłu, poznawania siebie, zmiany sposobów myślenia i działania.
Emocje i wyobrażenia tematyka związana z pokonywaniem zmartwień. lęków, stresu, sposoby na panowanie nad emocjami i zachowanie spokoju.
Ludzie i uczucia tematyka dotycząca układania relacji międzyludzkich w związkach, w rodzinie, z przyjaciółmi i znajomymi, w środowisku pracy; sposoby na dobre stosunki i zdobywanie uznania; co robić z krytyką.
Praca i biznes tematyka związana z odnalezieniem własnego miejsca w zawodowym świecie i jego realizacją, sposoby na osiągnięcie sukcesu w pracy lub w biznesie.
Pieniądze i majątek tematyka związana ze stosunkiem do pieniądza i dóbr materialnych, sposoby na ich zdobycie i utrzymanie.
Zdrowie i samopoczucie tematyka związana z radzeniem sobie z chorobami, ze zmęczeniem, ze złym samopoczuciem psychofizycznym; sposoby na młody wygląd, metody relaksacyjne.

Pismo OnNowa wydawane jest w formacie A4, ma 64 kolumny, nakład liczy 25 tysięcy egzemplarzy, cena 8,90 zł. Czasopismo jest dostępne w salonach prasy m.in. Empik, Inmedio, Relay oraz w dużych salonach Ruchu i Kolportera. OnNowa świadomie kieruj swoim życiem. Więcej informacji na stronie internetowej: www.odnowapress.pl
Anna Pasławska-Mioduszewska - Miesięcznik ODNOWA

Anna Pasławska-Mioduszewska
2007-12-05 22:14:25
Nr 4 Miesięcznika ODNOWA w sprzedaży od 5 grudnia 2007 roku! Może uważasz, że Twoje życie już minęło, że wszystko, na czym Ci zależało jest już nie do spełnienia, a marzenia sprzed lat wydają Ci się błahe? A może brakuje Ci siły napędowej, bo czujesz się wypalony, a szef w pracy coraz bardziej gra Ci na nerwach? Wydaje Ci się, że wszystko już było, życie jest zbyt znajome i nudne, nic nowego się nie wydarzy, a Ty dryfujesz niczym kra na rzece? A może sądzisz, że jesteś nic nie wart, pozbawiony talentów i wyjątkowości?
Jeśli na każde lub niektóre z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to nr 4 ODNOWY może Ci się przydać. Gdy Twoje odpowiedzi brzmią negatywnie, to może polecisz to wydanie znajomym, którzy borykają się z takimi problemami albo znajdziesz w nim artykuł, o którym tu nie ma nawet wzmianki, a który Cię zainteresuje.

W nr 4 ODNOWY m.in.:
Kuźnia życia Życie bez celu jest stosowaniem strategii korka w morzu. Płyniesz wszystko jedno dokąd i każda nawet najmniejsza fala ma w tej kwestii więcej do powiedzenia niż Ty. Dlatego naucz się wyznaczać sobie cele, ale tak, by je zrealizować i by przyniosły Ci radość.
Pościg za marzeniami Marzenia pozwalają uciec od szarej rzeczywistości, ukryć się przed obojętnym światem, przetrwać najgorsze. Nierozłącznie związane są z nadzieją i zachwytem. Naucz się podążać za marzeniami…
Bank wartości Nasza tożsamość jest sumą wszystkich doświadczeń życiowych. To, jakie wnioski z nich wyciągamy, kształtuje nasze poczucie wartości. Jeśli nie mamy o sobie dobrego mniemania, powinniśmy wysnuć inne wnioski, których podstawą będą pozytywne doświadczenia.
Żegnaj, szefie! Ze statystyk wynika, że zadowolenie z pracy w naszym kraju rośnie. A jak to jest u Ciebie? Czy należysz do tych szczęściarzy, dla których praca jest pasją i życiową przygodą? Czy raczej traktujesz ją jako swego rodzaju brzemię, przymus ekonomiczny? Jeżeli odpowiedź jest pozytywna, być może przyszedł czas na zmiany.

___________________________________________________________________________________
znalezione i zacytowane za: 
 http://www.powiat-piaseczynski.info/informacja-miesiecznik-odnowa-swiadomie-kieruj-swoim-zyciem,697.html

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

dziękuję

linkWithin

Related Posts with Thumbnails