21 sierpnia 2014

uśmiech kobiecości

*


Dla autentycznej kobiecości zbyt tchórzliwym jest pozostawanie we wzniosłych sferach złotego światła. Ona pragnie w pełni zanurzyć się w życie. Całą swoją istotą uświadamia sobie, że nie może oddzielić ducha od materii, a boskość nie znajduje się gdzieś tam, w jakimś abstrakcyjnym niebie.


Spotkanie kobiet w prezencie urodzinowym. Doskonały pomysł, wakacyjny klimat, wyjątkowy wspólny czas.

To konkretne ciało, które posiadamy, które siedzi tu, właśnie teraz patrzy, czyta, czuje, ze swoimi bolączkami i przyjemnościami, jest dokładnie tym, czego potrzebujemy, aby w pełni być człowiekiem, przebudzonym i żywym.

Czas bycia razem to wymiana energii życzliwości, wsłuchania i zasłuchania w siebie, obserwującej inspiracji. Przy jednym stole zbiór historii kilku różnych kobiet otwartych na alchemiczny proces uszlachetniający nagość istnienia, widoczny w idealnej ludzkiej formie, linii bioder, w kolorze oczu. Piękno uszlachetnia i pociąga. Piękno ożywia i karmi.

Wczuj się w swoje ciało, takie jakie jest w tej chwili. Twoje serce wciąż lojalnie bije. Twoje komórki uczciwie wykonują swoje zadania. Nawet jeśli chorujesz, możesz być pewna, że Twoje ciało zrobi co w jego mocy, aby wyzdrowieć. Poczuj wewnętrznie , jakim cudem jest Twoja fizyczność. Zmienia się wraz z porami roku i fazami księżyca. To jest tak doskonały system, że otoczony odpowiednią troską i z miłością odżywiany, będzie poruszał się, rozwijał i uzdrawiał na swój własny doskonały sposób.
___________________________________________________________
inspiracje, cytaty "Kobiecość" Wydawnictwo Biały Wiatr 
fotografie archiwum Los Facetos Panienskos Wieczoros 20.07.2007r.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

dziękuję

linkWithin

Related Posts with Thumbnails